Нещодавно в нашому ліцеї відбулася поетапна атестація з професії “Перукар (перукар-модельєр), манікюрник” групи №5, на якій було присвоєно кваліфікацію “Перукар 2 класу”.
Здобувачі освіти успішно склали екзамени та виконали кваліфікаційні пробні роботи. На захисті були представлені зачіски концентрованого типу різних стилів з використанням сучасних елементів.
Здобувачі вкотре довели свій високий рівень знань, умінь, навичок, наполегливість та креативність. Члени комісії відзначили якісну підготовку учнів і запевнили, що такі фахівці завжди будуть мати попит на ринку праці.
Пишаємося своїми учнями та бажаємо їм впевнено йти до своєї мети!
![](https://kplm.pl.ua/wp-content/uploads/2024/04/429949955_903397285127100_5317671276486019744_n.jpg)
![](https://kplm.pl.ua/wp-content/uploads/2024/04/429984740_903397225127106_1556212698987710616_n.jpg)
![](https://kplm.pl.ua/wp-content/uploads/2024/04/430022973_903397275127101_7529058378577985326_n.jpg)