Якщо твоя професія творча, цікава, креативна, а результат твоєї праці дарує людям красу і гарний настрій, то вона переростає у справу всього життя.
Цими днями в КПЛ ІМ. А. С. МАКАРЕНКА були проведені профорієнтаційні майстер-класи, метою яких було знайомство з навчальним закладом, а також популярізація професій перукарського та швейного напрямків.
“Трафаретне фарбування волосся “Футуаж”. Учасники майстер-класу навчилися створювати на поверхні волосся різні малюнки та абстрактні зображення, геометричні орнаменти та візерунки.
Майстер-клас “Цікаві речі- своїми руками.”
Школярі, які завітали на цей захід, переглянули виставку швейних поробок, виготовлених учнями ліцею.
З яскравого фетру жовтого та блакитного кольорів учні виготовили брелки, а саме патріотичні сердечки та веселі смайлики, як яскраве пристосування для оздоблення рюкзака.
![](https://kplm.pl.ua/wp-content/uploads/2022/12/315770147_567480968718735_4867489272632094298_n-1024x1024.jpg)
![](https://kplm.pl.ua/wp-content/uploads/2022/12/316105340_567481118718720_8101990713462591455_n-1024x1024.jpg)
![](https://kplm.pl.ua/wp-content/uploads/2022/12/316950790_567481662051999_1689291871735446900_n-1024x1024.jpg)
![](https://kplm.pl.ua/wp-content/uploads/2022/12/317689364_567481568718675_5432043727055279261_n-1024x1024.jpg)