Здобувачі освіти групи № 6, що навчаються за професією: “Перукар (перукар-модельєр), манікюрник”, виконували кваліфікаційні пробні роботи на кваліфікацію – перукар 2 класу.
Поетапна кваліфікаційна атестація має на меті- встановлення готовності здобувачів самостійно виконувати комплекс робіт з обраної професії відповідного класу. Здобувачі освіти продемонстрували свою майстерність, творчі здібності, зацікавленість до обраної професії.
Роботи майбутніх майстрів-перукарів були виконані в різних стилях, враховуючи сучасні та перспективні напрямки моди. Зачіски вразили комісію своєю красою, вишуканістю та неповторністю.
Учні успішно склали письмовий іспит з теоретичної підготовки.
Вітаємо і бажаємо професійного зростання в індустрії моди та краси!
![](https://kplm.pl.ua/wp-content/uploads/2023/02/333801257_884876819448924_4340689807982350558_n-683x1024.jpg)
![](https://kplm.pl.ua/wp-content/uploads/2023/02/332881841_668521695278254_6235326031809370826_n-507x1024.jpg)
![](https://kplm.pl.ua/wp-content/uploads/2023/02/332893529_1714031182385033_3858394742397017637_n-461x1024.jpg)
![](https://kplm.pl.ua/wp-content/uploads/2023/02/333051038_1418438515360565_8594496979730278142_n-1024x1024.jpg)
![](https://kplm.pl.ua/wp-content/uploads/2023/02/333094253_3290544771275680_1664452779260333179_n-614x1024.jpg)
![](https://kplm.pl.ua/wp-content/uploads/2023/02/333172166_1549321408806901_8000814673811701478_n-768x1024.jpg)
![](https://kplm.pl.ua/wp-content/uploads/2023/02/333228660_1802520413459012_3240904362269545735_n-1024x589.jpg)
![](https://kplm.pl.ua/wp-content/uploads/2023/02/333720942_596285482372218_5944356508964487209_n-1024x730.jpg)
![](https://kplm.pl.ua/wp-content/uploads/2023/02/333801257_884876819448924_4340689807982350558_n-683x1024.jpg)