Традиційно, 21 лютого у світі відзначають Міжнародний День рідної мови. Це свято було запроваджено з метою сприяння мовній і культурній різноманітності.
Міжнародний День рідної мови був проголошений Генеральною конференцією ЮНЕСКО 17 листопада 1999 року.
Напередодні, до ліцею завітали представники центральної міської бібліотеки для дорослих з цікавою програмою: вікторини, українські пісні у виконанні Квітки Цісик, презентації, відеоролики.
Учні і викладачі щиро вдячні за цікаву і змістовну інформацію про нашу рідну мову.
![](https://kplm.pl.ua/wp-content/uploads/2023/02/332208632_6303895782963278_1538286291219485126_n-1024x657.jpg)
![](https://kplm.pl.ua/wp-content/uploads/2023/02/332109937_736349888108856_1006010125514257165_n.jpg)
![](https://kplm.pl.ua/wp-content/uploads/2023/02/332120788_1658091317971733_668098864931371910_n.jpg)
![](https://kplm.pl.ua/wp-content/uploads/2023/02/332202941_896308008357263_4891556206128321093_n-1024x538.jpg)
![](https://kplm.pl.ua/wp-content/uploads/2023/02/332208632_6303895782963278_1538286291219485126_n-1024x657.jpg)