Тримаючи тил, ми неабияк підтримуємо наших військових.
31 березня завершують благодійну акцію на підтримку ЗСУ майбутні “майстри ресторанного обслуговування, кухарі” учні групи №11 разом з майстром виробничого навчання Юлією Бутенко.
Підсумовуючи роботу МК громадського харчування хочеться подякувати усім, хто прийняв участь в акції. Та можна впевнено сказати, що ми з ЗСУ, що учні та колектив КПЛ ІМ. А. С. МАКАРЕНКА цінує, підтримує та пам’ятає кожного…
Нашою активною громадською позицією ми ставимо «жирну кому» в волонтерській діяльності нашого освітнього закладу…
Слава Україні!!! Героям Слава!!!
![](https://kplm.pl.ua/wp-content/uploads/2023/04/IMG_20230421_095231_638-768x1024.jpg)
![](https://kplm.pl.ua/wp-content/uploads/2023/04/IMG_20230421_095236_368-768x1024.jpg)
![](https://kplm.pl.ua/wp-content/uploads/2023/04/IMG_20230421_095240_887-768x1024.jpg)