2 березня 2023 р. було проведено науковий семінар на тему «Вплив електромагнітних хвиль видимого спектру на організм людини – кольоротерапія» викладачем Віктором Міхальчуком, в рамках атестації.
Позаурочний захід пройшов на високому методичному рівні. Впородовж заходу виконано історичний огляд зародження та формування кольоротерапії, як сучасної науки та її подальших шляхів розвитку, спираючись на новітні досягнення в галузі фізики світла, квантової механіки, фізіології людини та клінічних результатів.
Проведено дослідження впливу кольорів на людину з точки зору фізики (колір – електромагнітна хвиля; колір – потік фотонів).
![](https://kplm.pl.ua/wp-content/uploads/2023/03/334798977_930923068353921_2986016534412407561_n-1024x768.jpg)
![](https://kplm.pl.ua/wp-content/uploads/2023/03/330381695_472814104940780_5834229142973289923_n-1024x748.jpg)
![](https://kplm.pl.ua/wp-content/uploads/2023/03/332113254_573956861330151_3436729093724912182_n.jpg)
![](https://kplm.pl.ua/wp-content/uploads/2023/03/334798977_930923068353921_2986016534412407561_n-1024x768.jpg)