Нації вмирають не від інфаркту. Спочатку їм відбирає мову. Ми повинні бути свідомі того, що мовна проблема для нас актуальна і на початку ХХІ століття, і якщо ми не схаменемося, то матимемо дуже невтішну перспективу.
Ліна Костенко
Сьогодні, 21 лютого відзначають Міжнародний День рідної мови.
Під час виховних годин в групах класні керівники обговорили з учнями важливість спілкування рідною мовою в Україні, задля збереження національної ідентичності, єдності та самоідентифікації кожного громадянина країни.
Разом обговорили як за цей рік змінилося ставлення до рідної мови в суспільстві, зокрема, як молодь відреагувала на спроби ворога позбавити нас можливості розмовляти солов’їною, більшість перейшла на спілкування українською мовою і це принципова позиція підростаючого покоління.
![](https://kplm.pl.ua/wp-content/uploads/2023/02/332850855_608594411089777_7129308914197486429_n-473x1024.jpg)
![](https://kplm.pl.ua/wp-content/uploads/2023/02/332102640_899500751200220_6557489405536361105_n.jpg)
![](https://kplm.pl.ua/wp-content/uploads/2023/02/332164164_1821575131549378_906146794342831965_n-1024x768.jpg)
![](https://kplm.pl.ua/wp-content/uploads/2023/02/332317597_1265583094370337_2207409575928238806_n.jpg)
![](https://kplm.pl.ua/wp-content/uploads/2023/02/332850855_608594411089777_7129308914197486429_n-473x1024.jpg)