18 травня ми відзначаємо трагічну дату – 80-річчя депортації кримськотатарського народу.
Понад 190 тисяч кримських татар були насильно виселені з рідної домівки до інших віддалених регіонів СРСР. Ця жорстока акція стала актом геноциду,спрямованим на знищення кримськотатарського народу як етнічної групи.
Трагедія кримськотатарського народу – це не просто сторінка історії. Це рана, яка досі кровоточить. Сьогодні, коли кримські татари знову зазнають утисків та переслідувань з боку окупаційної влади в Криму, важливо пам’ятати про цей злочин і боротися за справедливість.
Пам’ятаємо про депортацію кримськотатарського народу! Боремося за справедливість! Перемагаємо разом!
![](https://kplm.pl.ua/wp-content/uploads/2024/05/441166000_961552432644918_8319504442750961190_n-1024x1024.jpg)
![](https://kplm.pl.ua/wp-content/uploads/2024/05/441171432_961552475978247_8085403223964965024_n-1024x1024.jpg)
![](https://kplm.pl.ua/wp-content/uploads/2024/05/441184382_961552399311588_1740922887460769969_n-1024x1024.jpg)