15 слухачів прийшли опанувати часткову кваліфікацію з професії “Закрійник”.
Викладачі професійно-теоретичної підготовки та майстер виробничого навчання – Кісіль Світлана Іванівна, Шерстюк Галина Володимирівна та Тонконог Валентина Станіславівна розповіли про програму навчання, яка включає в себе:
![🔘](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t34/1/16/1f518.png)
![🔘](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t34/1/16/1f518.png)
![🔘](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t34/1/16/1f518.png)
![🔘](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t34/1/16/1f518.png)
Навчання на курсі буде проходити протягом 3-х місяців у вечірній час, що дозволить дорослим людям поєднувати навчання з особистим життям.
![](https://kplm.pl.ua/wp-content/uploads/2024/02/424589708_892272836239545_718122100091868043_n.jpg)
![](https://kplm.pl.ua/wp-content/uploads/2024/02/425293892_892272966239532_934955663169166573_n.jpg)