Психологічною службою закладу спільно з психологами чеської гуманітарної організації “Людина в біді” #PeopleinNeedUkraine, які працюють в рамках проекту «ДОВІРА», було проведено тренінгове заняття з працівниками нашого ліцею.
Метою заходу було психоемоційне розвантаження учасників, розвиток позитивного ставлення до себе та зміцнення колективу. Учасники ознайомилися з базовими методами арт-терапії та отримали багато позитивних емоцій.
Проект реалізується за фінансової підтримки американського народу.
![](https://kplm.pl.ua/wp-content/uploads/2024/04/431845350_926082986191863_8732990481288109436_n.jpg)
![](https://kplm.pl.ua/wp-content/uploads/2024/04/433876426_926083049525190_465919538202330214_n.jpg)
![](https://kplm.pl.ua/wp-content/uploads/2024/04/434073046_926083012858527_4510889527034765468_n.jpg)