13.11.2023 розпочався тиждень методичної комісії “Сфери послуг”.
Тиждень розпочався з відкриття виставки творчих робіт здобувачів освіти – перукарів та манікюрників, де були представлені роботи сучасних технік манікюру та зачісок різних стилів.
Також цього дня відбулась Олімпіада з перукарської справи, у якій взяли участь здобувачі освіти групи № 9, продемонструвавши свій високий рівень знань та зацікавленість обраною професією.
![](https://kplm.pl.ua/wp-content/uploads/2024/02/401779760_826902266109936_6345734809348918624_n.jpg)
![](https://kplm.pl.ua/wp-content/uploads/2024/02/401796226_826902162776613_1924586536773022033_n.jpg)