В нашому ліцеї відбувся креативний позаурочний захід щодо Театру мод “ОКСАМИТ” на тему “Яскраві сторінки краси та творчості”, який було проведено в рамках атестації, керівником гуртка – Цурапою Оксаною.
Багаторічна діяльність колективу сприяє розширенню можливостей в навчанні професіям “Кравець” та “Закрійник”, робить їх більш цікавими, змістовними та творчими, поглиблює інтерес до професії й пізнання її різномаїття.
За час роботи гуртка створено більше двадцяти колекцій, з деякими з них можна було ознайомитися під час заходу. Вони вражають своєю красою, цікавими дизайнерськими рішеннями, яскравим оздобленням. Це велика спільна, творча робота наших талановитих учнів та педагогів, закоханих в свою справу.
Ми радіємо такій великій спільній праці, що має дуже гарний результат та надихає.
Бажаємо нашому театру мод подальших творчих звершень та яскравих виступів!
![](https://kplm.pl.ua/wp-content/uploads/2024/04/417513761_906955984771230_6613517694816996280_n.jpg)
![](https://kplm.pl.ua/wp-content/uploads/2024/04/417694318_906956034771225_6376407396464796973_n.jpg)
![](https://kplm.pl.ua/wp-content/uploads/2024/04/420202544_906955868104575_7498866194135477190_n.jpg)
![](https://kplm.pl.ua/wp-content/uploads/2024/04/420398135_906956051437890_8946038431250148491_n.jpg)