23 листопада викладач української мови та літератури, Гребенюк Ганна Михайлівна, провела позаурочний захід до Дня памʼяті жертв голодоморів “І плакала свіча в скорботі” серед здобувачів освіти груп №7, 13 в рамках атестації.
Викладач розповіла учням, що Голодомор був штучним голодом, організованим радянською владою з метою знищення українського народу.
Діти дізналися, що голод був страшним лихом, яке забрало життя мільйонів українців.
Завершальним етапом заходу стала хвилина мовчання та запалення свічок у пам’ять про жертв Голодомору. ![🤍](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tc5/1/16/1f90d.png)
![🕊️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tba/1/16/1f54a.png)
![🤍](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tc5/1/16/1f90d.png)
![🕊️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tba/1/16/1f54a.png)
Це біль українського народу, яку ніколи не можна забути. Необхідно пам’ятати про жертв Голодомору та робити все можливе, щоб така трагедія більше ніколи не повторилася.
![](https://kplm.pl.ua/wp-content/uploads/2024/03/404362209_834863271980502_5216194868831234017_n.jpg)
![](https://kplm.pl.ua/wp-content/uploads/2024/03/405690243_834863225313840_5220442944409527597_n.jpg)