Щойно відбувся майстер-клас, на тему: «Колористика для початківців»!
До нас завітала професійний технолог-колорист – Юлія Чумак. Вона справжній професіонал у своїй справі, і сьогодні, ми спостерігали за її оригінальними техніками та секретами фарбування волосся.
Учні познайомились з основами теорії кольору, засвоїли принципи гармонійного поєднання кольорів, навчились змішувати пігменти для отримання бажаного результату.
![](https://kplm.pl.ua/wp-content/uploads/2023/06/347228675_287453693618529_8798748358347768300_n.jpg)
![](https://kplm.pl.ua/wp-content/uploads/2023/06/349196353_182355401440947_8220606678909112674_n.jpg)
![](https://kplm.pl.ua/wp-content/uploads/2023/06/349322186_478891461088295_8394483834714995675_n.jpg)
![](https://kplm.pl.ua/wp-content/uploads/2023/06/349344181_783736336618784_7840834711385306859_n.jpg)
![](https://kplm.pl.ua/wp-content/uploads/2023/06/349464902_3379640948956878_5943601108786704378_n.jpg)
![](https://kplm.pl.ua/wp-content/uploads/2023/06/349882114_6237307909658216_2355045013612440793_n.jpg)