З 11 по 12 квітня 2024 року в нашому ліцеї з успіхом пройшла поетапна кваліфікаційна атестація для здобувачів освіти 1 курсу, групи №14. Юнаки та дівчата, які опановують професію “Швачка, кравець”, продемонстрували ґрунтовні знання та високий рівень професійної майстерності під час виконання пробних кваліфікаційних робіт.
Вітаємо наших талановитих учнів з успішним складанням кваліфікаційного іспиту та присвоєнням кваліфікації “Швачка 2 розряду”!
Бажаємо їм подальших успіхів у навчанні та плідної роботи за обраною спеціальністю!
![](https://kplm.pl.ua/wp-content/uploads/2024/04/405690316_835037248629771_8493701898518285062_n.jpg)
![](https://kplm.pl.ua/wp-content/uploads/2024/04/436401757_937881815011980_7089228511881971431_n.jpg)