Нещодавно викладач Ганна Тернова організувала та підготовила онлайн-діалог “Штучний інтелект: інновації в освітньому процесі” для педагогічних працівників в рамках тижня методичної комісії “Природничо-математичних предметів”.
Захід мав на меті ознайомити учасників з історією штучного інтелекту, його застосуванням в освіті та впливом на життя сучасної людини.
Онлайн зустріч стала корисною та інформативною для всіх учасників. Присутні отримали нові знання про ШІ, його можливості та перспективи використання в освіті.
![](https://kplm.pl.ua/wp-content/uploads/2024/04/431167588_912518737548288_4162407425396571849_n.jpg)
![](https://kplm.pl.ua/wp-content/uploads/2024/04/431183916_912518770881618_860319848753590773_n.jpg)