16.02.2024 року майстер виробничого навчання – Кочубей Дарʼя Вадимівна, провела майстер-клас на тему “Поетапне нанесення кольору гель-лаками. Весняні квіти” в межах атестації.
Метою майстер-класу було поділитися з учнями досвідом художнього розпису та навчити їх мистецтву реалістичного малюнку. Здобувачі освіти ознайомились з технікою поетапного нанесення кольору та відпрацювали всі поетапні прийоми виконання художнього розпису.
Майстер-класи мають надзвичайно важливе значення для наших здобувачів освіти, адже участь у них – це запорука гарного настрою, нових знань та умінь.
![](https://kplm.pl.ua/wp-content/uploads/2024/02/428475076_897688175698011_9012635963768403091_n.jpg)
![](https://kplm.pl.ua/wp-content/uploads/2024/02/428599794_897688442364651_9102089325679090529_n.jpg)