Нещодавно в нашому навчальному закладі панувала атмосфера солодкого чарування, адже відбувся майстер-клас з приготування зефіру! Його провела майстер виробничого навчання Марина Свята для здобувачів освіти групи №8 та для педагогічних працівників ліцею.
Чи знаєте ви, що натуральний зефір не лише неймовірно смачний, але й корисний? Він сприяє хорошому травленню й покращує розумову діяльність. Тому навіть ті, хто ретельно стежить за фігурою, іноді дозволяють собі ці ласощі.
Під час майстер-класу учасники:
![🟠](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tfa/1/16/1f7e0.png)
![🟡](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t7b/1/16/1f7e1.png)
![🟢](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tfc/1/16/1f7e2.png)
Майстер-клас подарував усім присутнім не лише нові знання та навички, але й заряд позитивних емоцій.