Впродовж методичного тижня сфери обслуговування, майстер виробничого навчання Ольга СОЛОДОВА реалізувала майстер-клас щодо теми “Виготовлення постижерної прикраси”, в рамках атестації. Позаурочний захід відвідали учні 6 групи. Під час виконання практичної роботи, простежувався творчий потенціал здобувачів освіти. Можна сказати з впевненістю, що цей захід сприяв підвищенню інтересу до професійної дисципліни і його було здійснено на високому методичному рівні.
Стосовно постижерного мистецтва, то воно набуло найбільшого розвитку та популярності. Перукарські конкурси, шоу- покази, створення фантазійних, карнавальних, весільних і святкових образів, дають можливість майстру продемонструвати високий рівень теоритичних знань та практичних вмінь, творчість та художнє мислення. Прикраси, виконані в даній техніці, чудово доповнюють задуми майстра.
![](https://kplm.pl.ua/wp-content/uploads/2023/03/335613570_170817715356269_8194332904083370668_n.jpg)
![](https://kplm.pl.ua/wp-content/uploads/2023/03/335654165_227083769796192_3540075385336501274_n-1024x1024.jpg)
![](https://kplm.pl.ua/wp-content/uploads/2023/03/335508510_592818056069985_6611267489854881184_n.jpg)
![](https://kplm.pl.ua/wp-content/uploads/2023/03/335442133_560731392703030_7491020178068599639_n-768x1024.jpg)
![](https://kplm.pl.ua/wp-content/uploads/2023/03/335227464_2407892916031412_6868722848519113029_n-768x1024.jpg)
![](https://kplm.pl.ua/wp-content/uploads/2023/03/336358125_1139246100095481_8833646600110241272_n-768x1024.jpg)
![](https://kplm.pl.ua/wp-content/uploads/2023/03/335604355_990791818552363_3804796576090690093_n.jpg)
![](https://kplm.pl.ua/wp-content/uploads/2023/03/335613570_170817715356269_8194332904083370668_n.jpg)