25 березня 2024 року психологічною службою ліцею було організовано зустріч здобувачів освіти групи №9, які навчаються за професією “Перукар (перукар-модельєр), манікюрник ” з інспекторами батальйону патрульної поліції м. Кременчука Надією ШИЛО та Романом СОКОЛОВИМ.
Під час бесіди з учнями шкільні поліцейські обговорили питання булінгу, кібербулінгу, адміністративної та кримінальної відповідальності неповнолітніх.
Дякуємо виступаючим за корисну та актуальну інформацію.
![](https://kplm.pl.ua/wp-content/uploads/2024/04/434387320_924044086395753_485537985241322181_n.jpg)