Нещодавно в групі №14 проведено лекції з метою підвищення обізнаності та профілактики захворювань на важливі теми для здоров’я, а саме: венеричних захворювань, вживання алкоголю та тютюну.
Лекції провели висококваліфіковані фахівці:
![✅](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t33/1/16/2705.png)
![✅](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t33/1/16/2705.png)
![✅](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t33/1/16/2705.png)
Захід організовано за підтримки Кременчуцького районного відділу профілактики та дезінфекції та дератизації “Полтавського обласного центру кадрового забезпечення та післядипломної освіти МОЗ”.
Пам’ятайте: ваше здоров’я у ваших руках! Ведіть здоровий спосіб життя та не нехтуйте профілактикою!
![](https://kplm.pl.ua/wp-content/uploads/2024/04/438706023_942540177879477_972081956330826491_n.jpg)
![](https://kplm.pl.ua/wp-content/uploads/2024/04/439960853_942540174546144_1574872190429934038_n.jpg)