5 березня в межах методичного тижня природничо-математичних дисциплін, викладач загальноосвітніх предметів – Віктор Міхальчук, провів комбінований урок з астрономії, який поєднав традиційні та інноваційні методи навчання.
Учні впродовж уроку ознайомились з програмними інтернет-ресурсами та симуляторами, спостерігали, визначали координати небесних тіл та отримали незабутні враження.
В результаті, викладач довів, що вивчення астрономії може бути цікавим та доступним.
![](https://kplm.pl.ua/wp-content/uploads/2024/04/429817906_909956547804507_1555393167886948493_n.jpg)
![](https://kplm.pl.ua/wp-content/uploads/2024/04/431565871_909956561137839_7360511118869508561_n.jpg)