16 травня учні групи №12 під керівництвом досвідченого майстра виробничого навчання Ольги Федоришиної продемонстрували високий рівень майстерності на кваліфікаційній пробній роботі, успішно виконавши всі три завдання: сервірування столу,відкорковування пляшки та приготування коктейлів.
Жодне з завдань не залишилося невиконаним!
Завдяки своїм старанням і наполегливості учні здобули 4-й розряд майстра ресторанного обслуговування!
Вітаємо з цим значним досягненням! Бажаємо їм подальших успіхів у професійному зростанні та нових звершень!
![](https://kplm.pl.ua/wp-content/uploads/2024/05/441159216_960774022722759_3873614001120726762_n-1024x1024.jpg)
![](https://kplm.pl.ua/wp-content/uploads/2024/05/441161453_960774026056092_3605345818917586161_n-1024x1024.jpg)
![](https://kplm.pl.ua/wp-content/uploads/2024/05/443695586_960774109389417_5674123668250067126_n-1024x1024.jpg)
![](https://kplm.pl.ua/wp-content/uploads/2024/05/443822654_960774039389424_4133678543633860832_n-1024x1024.jpg)