Вітаємо з перемогою!
Збірна ліцею з волейболу виборола 1 місце в Полтавській області!
25 квітня в Полтаві відбувся фінал першості області серед професійних (професійно-технічних) закладів, де наша команда продемонструвала неймовірну майстерність, командну гру та здобула перемогу!
Це неймовірний результат, до якого всі ми йшли довго й наполегливо. Дякуємо нашим дівчатам за їхню самовіддачу, талант, віру у свої сили та прагнення до перемоги!
Склад команди:
![☑️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t8d/1/16/2611.png)
![☑️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t8d/1/16/2611.png)
![☑️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t8d/1/16/2611.png)
![☑️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t8d/1/16/2611.png)
![☑️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t8d/1/16/2611.png)
![☑️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t8d/1/16/2611.png)
![☑️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t8d/1/16/2611.png)
![☑️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t8d/1/16/2611.png)
![☑️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t8d/1/16/2611.png)
![☑️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t8d/1/16/2611.png)
![☑️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t8d/1/16/2611.png)
Окрема подяка нашому тренеру Валентині Шемет за її професіоналізм, мудрість та віру в команду!
Ми пишаємося нашими дівчатами та щиро вітаємо їх з цією блискучою перемогою!
![](https://kplm.pl.ua/wp-content/uploads/2024/04/437557568_945615010905327_6603921060368620575_n.jpg)
![](https://scontent.fiev15-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/438102344_945614954238666_652622470467620358_n.jpg?stp=dst-jpg_s600x600&_nc_cat=104&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=LXVloNyjSGUQ7kNvgFQ4413&_nc_ht=scontent.fiev15-1.fna&oh=00_AfAQdmnm9M-00ULdrrOTih7S0Ig4pXmsBjaQ6boZiUGbKQ&oe=66353FC9)
![](https://scontent.fiev15-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/438088062_945614994238662_8663800967397586154_n.jpg?stp=dst-jpg_s600x600&_nc_cat=108&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=VsND-gmIHf4Q7kNvgF7RHNE&_nc_ht=scontent.fiev15-1.fna&oh=00_AfBdNcCzmlQkLk5E65fZAc94Qnd696UybEP9BuaQrlItSA&oe=663564F1)
Переглянути статистику
Просування допису
Усі реакції:
67