У рамках тижня методичної комісії “Сфери послуг” здобувачі освіти групи №9 разом з майстром виробничого навчання Пекою Юлією Миколаївною відвідали салони краси “Амур” та “Lucky Charm”.
Цей захід був організований з метою ознайомлення здобувачів освіти з сучасними технологіями та тенденціями в сфері перукарського мистецтва, а також з метою популяризації професії перукаря.
Ознайомившись зі специфікою роботи, обладнанням та послугами, здобувачі освіти отримали цінні практичні навички та знання, які знадобляться їм у майбутньому професійному житті.
![](https://kplm.pl.ua/wp-content/uploads/2024/02/401763431_827417916058371_8219897349052083051_n.jpg)
![](https://kplm.pl.ua/wp-content/uploads/2024/02/401787630_827418036058359_5512369455754070817_n.jpg)
![](https://kplm.pl.ua/wp-content/uploads/2024/02/401841127_827417976058365_5951436729249716879_n.jpg)
![](https://kplm.pl.ua/wp-content/uploads/2024/02/402090671_827417879391708_1573743431141239114_n.jpg)
![](https://kplm.pl.ua/wp-content/uploads/2024/02/402859325_827418009391695_408836968582410210_n.jpg)