17 травня 2024 року, в нашому навчальному закладі знаменна подія!
Здобувачі освіти групи №12 успішно склали екзамен з предметів професійно-теоретичної підготовки за кваліфікацією “Майстер ресторанного обслуговування” 4 розряду.
Це значний крок на шляху до оволодіння професією, і ми пишаємося нашими учнями, які продемонстрували ґрунтовні знання, старанність та наполегливість.
Бажаємо їм подальших успіхів у навчанні та професійній діяльності, впевненого крокування до нових вершин майстерності! Нехай ваші знання та навички стануть запорукою успішної кар’єри та щасливого життя!
![](https://kplm.pl.ua/wp-content/uploads/2024/05/441174451_961540709312757_6199677493989302822_n-1024x468.jpg)
![](https://kplm.pl.ua/wp-content/uploads/2024/05/441179249_961540719312756_1487176760595144609_n-1-1024x946.jpg)