Нещодавно наш ліцей відзначив День Європи – свято, що об’єднує людей з різних країн, культур та мов. Цього дня ми вшановуємо мир та єдність на європейському континенті, а також спільні цінності, які роблять Європу унікальною.
Протягом тижня в ліцеї було проведено ряд виховних заходів, спрямованих на ознайомлення учнів з історією та культурою Європи.
Відзначення Дня Європи стало чудовою можливістю для учнів розширити свій кругозір, познайомитися з різними культурами та народами, а також відчути себе частиною великої європейської сім’ї.
![](https://kplm.pl.ua/wp-content/uploads/2024/05/439253982_955750676558427_588709954759523707_n-1024x1024.jpg)
![](https://kplm.pl.ua/wp-content/uploads/2024/05/krishechki1.jpg)