Вони закінчили теоретично-практичне навчання у межах проєкту School Chef’s Training Hubs Development.
Наші майстри в команді “агентів змін”, вони підвищили свій професійний рівень: навчилися створювати власні технологічні карти, отримали знання з нутриціології, безпеки організації харчового процесу.
– Що це значить? Це значить, що наші тренери почнуть змінювати Україну тут і зараз. Вони почнуть вчити шкільних кухарів у своїх районах ……. (https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=330019162704232&id=100070884527505 )
#Культура їжі I Cult Food
#Embassy of Switzerland in Ukraine / Посольство Швейцарії в Україні #Національна асоціація громадського харчування
![](https://kplm.pl.ua/wp-content/uploads/2024/02/404284406_832269205573242_7255831540712810366_n.jpg)