В рамках тижня методичної комісії “Природничо-математичних предметів”, викладач загальноосвітніх предметів, Олена Мазур, провела для учнів вікторину “Калейдоскоп знань 2024”.
Захід мав на меті розширити та поглибити знання здобувачів освіти з хімії, біології та географії, а також розвинути їх логічне мислення та вміння приймати правильні рішення в різних обставинах.
Вікторина “Калейдоскоп знань 2024” стала цікавим та пізнавальним заходом для здобувачів освіти. Вони не лише розширили та поглибили свої знання, але й розвинули логічне мислення, вміння працювати в команді та приймати правильні рішення.
![](https://kplm.pl.ua/wp-content/uploads/2024/04/431266580_912511647548997_6477021040302868823_n.jpg)
![](https://kplm.pl.ua/wp-content/uploads/2024/04/431476338_912511657548996_5890489439088056878_n.jpg)