16 лютого 2024 року в групі №8 відбувся відкритий урок з української літератури, який провела викладач загальноосвітніх предметів, Гребенюк Ганна Михайлівна в межах атестації.
Тема уроку: “Світ людини у зв’язку зі світом природи. Трагічна доля Івана та Марічки як наслідок суперечності між мрією та дійсністю” до повісті Михайла Коцюбинського “Тіні забутих предків”.
Учні групи №8 активно працювали на уроці, висловлювали власні думки та міркування щодо прочитаного. Вони з цікавістю досліджували зв’язок Івана та Марічки з природою, аналізували причини їх трагічної долі.
Відкритий урок пройшов на високому методичному рівні. Ганна Михайлівна продемонструвала знання предмета, методичну майстерність та вміння зацікавити учнів навчальним матеріалом.
Здобувачі освіти групи №8 отримали глибокі знання з теми уроку та позитивні емоції від проведеного заняття.
![](https://kplm.pl.ua/wp-content/uploads/2024/02/424613388_895153732618122_4032583901064513926_n-–-копія.jpg)
![](https://kplm.pl.ua/wp-content/uploads/2024/02/424615075_895153722618123_3650124115809736489_n-–-копія.jpg)