16 лютого 2024 року в групі №4 майстром виробничого навчання, Литвиненко Юлією Петрівною, був проведений відкритий урок виробничого навчання на тему “Приготування дріжджового опарного тіста та виробів з нього” в рамках атестації.
Відкритий урок пройшов на достойному методичному рівні. Юлія Петрівна чітко й доступно пояснювала навчальний матеріал, використовувала різноманітні методи та прийоми навчання, заохочувала учнів до активної роботи.
Здобувачі освіти групи №4 показали хороші знання та практичні навички з теми уроку, а їхні вироби вийшли смачними, рум’яними та апетитними.
![](https://kplm.pl.ua/wp-content/uploads/2024/02/424648713_895130065953822_6305250598668477077_n.jpg)
![](https://kplm.pl.ua/wp-content/uploads/2024/02/425281043_895130395953789_4438497175239031396_n.jpg)