6 березня 2024 року в рамках тижня методичної природничо-математичних дисциплін, Ірина Білоус, викладач загальноосвітніх предметів, організувала та підготовила виховний захід екологічного спрямування “Майбутнє Землі в наших руках” разом зі здобувачами освіти групи №13.
Під час заходу обговорювалися актуальні проблеми довкілля, такі як забруднення повітря, води, ґрунту, зменшення біорізноманіття, зміна клімату. Учні ділилися своїми думками й ідеями щодо того, як можна покращити екологічну ситуацію.
Захід був цікавим та змістовним, тому отримані знання та навички допоможуть учням у майбутньому стати відповідальними громадянами, які дбають про довкілля.
![](https://kplm.pl.ua/wp-content/uploads/2024/04/431121411_909999444466884_5910311202314660688_n.jpg)
![](https://kplm.pl.ua/wp-content/uploads/2024/04/431183163_909999427800219_8469161117661728718_n.jpg)