КРЕМЕНЧУЦЬКИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ ЛІЦЕЙ

ІМ. А. С. МАКАРЕНКА

Перукар (перукар-модельєр), манікюрник

2015/11/24

Професія перукаря схожа на роботу художника  та ... лікаря

Хороший перукар має бути справжнім професіоналом своєї справи.

Професія перукаря схожа на роботу художника,який створює на вашій голові справжні шедеври. А ще майстер зачіски виконує роль лікаря, який піклується про стан вашого волосся. Професіонал має свій стиль і почерк.

Завдання перукаря - підкреслити вашу природну красу і зробити вас ще кращими. Гарний майстер обов'язково вислухає ваші  побажання. Якщо ви йдете до салону для першого знайомства, вся процедура неодмінно повинна проходити більш тривалий час. Перукар повинен уважно оцінити ваш зовнішній вигляд: форму обличчя, тип, якість волосся і навіть фігуру. Він має поцікавитись, чим ви займаєтесь і яка у вас професія. Для хорошого перукаря робочий матеріал - це не лише ваше волосся. Справжній спеціаліст сприймає свого клієнта буквально з голови до ніг. Він завжди знайде варіант, як поєднати діловий стиль і жіночність.

 

МАНІКЮРНИК

Моделювання нігтів - дуже популярна процедура.Кожна жінка хоче бачити свої нігті красивими та елегантними, і при цьому важливо, щоб вони завжди були здоровими і міцними. Професійне знання - це одержування максимальної інформації про техніку та прийоми моделювання і дизайну нігтів; черпання свіжих ідей і удосконалення своєї майстерності. Останнім часом робота манікюрниці стала більш різноманітною із застосуванням нових операцій. Серед послуг, окрім звичного манікюру, і європейський манікюр, при якому нігті обробляються за допомогою спеціальних приладів. З'явилися можливості для творчості. Сучасний майстер підбирає необхідний для створення задуманого образу колір, відтінок, вручну створює малюнок на нігті (рослинний орнамент, візерунки різних стилів). Застосовують також техніки аплікації й інкрустації.

Манікюрниця - людина, яка проводить догляд за пальцями рук, чищення і полірування, нарощування і дизайн нігтів.  Велике значення для краси та здоров'я людини має гігієнічний догляд за руками і надання їм естетичного вигляду. Краса рук необхідна кожній жінці, оскільки від їхнього стану залежить її самопочуття і настрій. Кожна людина прагне мати зовнішню природну красу. Питання краси хвилювало, хвилює і буде хвилювати людей будь-якого віку в усі часи. Людина, задоволена своїм зовнішнім виглядом, впевнено почувається у суспільстві, більш активна, в неї гарний настрій і більша працездатність.