КРЕМЕНЧУЦЬКИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ ЛІЦЕЙ

ІМ. А. С. МАКАРЕНКА

        Спортивне життя ліцею

     У КРЕМЕНЧУЦЬКОМУ ПРОФЕСІЙНОМУ ЛІЦЕЇ ІМ. А. С. МАКАРЕНКА велика увага приділяється спортивно-масовій роботі та здоровому способу життя. Учні ліцею постійно займаються фізичною культурою та спортом, беруть участь в спортивних змаганнях.   

     КПЛ ІМ. А. С. МАКАРЕНКА проводить спортивні секції з таких видів спорту: легка атлетика, волейбол,баскетбол, настільний теніс, футбол, шахи, шашки.

 

     Дівчата нашого ліцею приймають участь в обласній спартакіаді серед професійно-технічних навчальних закладів, де займають призові місця з різних видів спорту. Наші ліцеїсти найкращі у таких видах спорту: волейбол, баскетбол, настільний теніс.

     У нашому навчальному закладі систематично проводяться загальноліцейні змагання: з легкої атлетики, баскетболу, волейболу, настільного тенісу, шахів та шашок, а також проводиться спартакіади на приз  пам'яті Анатолія Семенова та Олександра Коробенка (випускники нашого ліцею, які загинули в Афганістані) та на кубок пам'яті Олега Кукси (випускника ліцею, який загинув в зоні АТО). Усі групи ліцею  приймають активну участь у цих змаганнях.

     Спортивне життя вихованців нашого ліцею  цікаве і багатогранне, насичене різноманітними успіхами і перемогами. І це справді так. Адже здоровий спосіб життя та щоденна фізична підготовка, як дітей так і учителів сприяють фізичному здоров’ю. Варто зазначити, що і ефективність уроків, систематичні тренування досвідчених учителів, майстрів своєї справи Олега Олексійовича Зубкова та Олега Павловича Хомина дають свої результати.

        

Графік роботи спортивних секцій

КРЕМЕНЧУЦЬКОГО ПРОФЕСІЙНОГО ЛІЦЕЮ ІМ. А. С. МАКАРЕНКА

Понеділок      - 15.20 -  настільний теніс

                         15.20 - баскетбол

                            15.20 -  футбол

Вівторок         - 15.20 - легка атлетика

                         15.20 - волейбол, шахи, шашки

Середа           - 15.20 -  настільний теніс

                          15.20 - баскетбол

Четвер            - 15.20 - легка атлетика

                          15.20 - волейбол, шахи, шашки

                          15.20 -  футбол

П'ятниця         - 15.20 - загальна фізична підготовка