КРЕМЕНЧУЦЬКИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ ЛІЦЕЙ

ІМ. А. С. МАКАРЕНКА

РІВЕНЬ НАВЧАЛЬНИХ ДОСЯГНЕНЬ УЧНІВ

КРЕМЕНЧУЦЬКОГО ПРОФЕСІЙНОГО

ЛІЦЕЮ ІМ. А. С. МАКАРЕНКА

за 2017-2018 н. р.


Група № 1

Курс   -  ІІ

Професія  - ШВАЧКА, КРАВЕЦЬ

Найменування поля

Якість знань, %

І семестр

Директорська к/р

ІІ семестр

Директорська к/р

Річна

Виробниче навчання

ШВАЧКА

100

 

96,15

 

96,15

Предмети професійно – теоретичної підготовки

 

 

 

 

 

Технологія виготовлення одягу

76,92

 

73,08

 

73,08

Обладнання швейного виробництва

65,38

 

69,23

 

69,23

Матеріалознавство

65,38

 

61,54

 

61,54

Спецмалювання

65,38

 

69,23

 

69,23

Основи конструювання одягу

65,38

 

69,23

 

69,23

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Група № 3

Курс   -  ІІІ

Професія  - ШВАЧКА, КРАВЕЦЬ

Найменування поля

Якість знань, %

І семестр

Директорська к/р

ІІ семестр

Директорська к/р

Річна

Виробниче навчання (професія)

ШВАЧКА

96,4

 

100

 

100

Виробниче навчання

КРАВЕЦЬ

84,6

 

88

 

88

Предмети професійно – теоретичної підготовки

 

 

 

 

 

Технологія виготовлення

швейних виробів

68

 

 

72

72

Матеріалознавство

 

 

76

 

76

Спеціальне

малювання

 

 

80

 

80

Онови

конструювання одягу

64

 

68

 

64

Основи стилю та дизайну

72

 

76

 

76

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Група № 5

Курс   -  ІІ

Професія  - ПЕРУКАР (перукар-модельєр), МАНІКЮРНИК

Найменування поля

Якість знань, %

І семестр

Директорська к/р

ІІ семестр

Директорська к/р

Річна

Виробниче навчання

ПЕРУКАР (перукар-модельєр)

-

 

96,55

 

96,55

Виробниче навчання

МАНІКЮРНИК

100

 

100

 

100

Предмети професійно – теоретичної підготовки

 

 

 

 

 

Перукарська справа

86,20

 

86,20

 

86,20

Манікюрна справа

82,75

 

86,20

 

86,20

Матеріалознавство

75,89

 

79,31

 

79,31

Санітарія і гігієна

82,75

 

-

 

82,75

Спецмалювання

96,55

 

-

 

96,55

Професійна етика

89,65

 

93,10

 

93,10

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Група № 6

Курс   -  ІІІ

Професія  - ПЕРУКАР (перукар-модельєр), МАНІКЮРНИК

Найменування поля

Якість знань, %

І семестр

Директорська к/р

ІІ семестр

Директорська к/р

Річна

Виробниче навчання

ПЕРУКАР (перукар-модельєр)

-

 

93,10

 

93,10

Виробниче навчання

МАНІКЮРНИК

93,10

 

-

 

93,10

Предмети професійно – теоретичної підготовки

 

 

 

 

 

Перукарська справа

89,65

 

89,65

 

89,65

Манікюрна справа

86,20

 

89,65

 

89,65

Матеріалознавство

-

 

82,75

 

82,75

Санітарія і гігієна

-

 

79,31

 

79,31

Спецмалювання

89,65

 

93,1

 

93,1

Професійна етика

86,20

 

-

 

86,20

Стиль та дизайн сучасної жінки

89,65

 

89, 65

 

89,65

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Група № 7

Курс   -  ІІ

Професія  - КУХАР, КОНДИТЕР

Найменування поля

Якість знань, %

І семестр

Директорська к/р

ІІ семестр

Директорська к/р

Річна

Виробниче навчання

КУХАР

92,8

 

100

 

100

Предмети професійно – теоретичної підготовки

 

 

 

 

 

Технологія приготування їжі

74,07

 

77,77

 

77,77

Гігієна та санітарія

78,6

 

74,07

 

74,07

Організація виробництва

-

 

82,1

 

82,1

Устаткування п. х

75

 

82,1

 

82,1

Облік, калькуляція і звітність

78,6

 

-

 

78,6

Фізіологія харчування

75

 

-

 

75

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Група № 8

Курс   -  І

Професія  - КУХАР, КОНДИТЕР

Найменування поля

Якість знань, %

І семестр

Директорська к/р

ІІ семестр

Директорська к/р

Річна

Виробниче навчання

КУХАР

93,1

 

89,66

 

91,38

Предмети професійно – теоретичної підготовки

 

 

 

 

 

Технологія приготування їжі

65,51

65,51

68,96

 

68,96

Гігієна та санітарія

79,31

 

-

 

79,31

Організація виробництва

68,96

 

69,96

 

68,96

Устаткування п. х

86,2

75,86

72,41

 

72,41

Облік, калькуляція і звітність

-

 

79,3

 

79,3

Охорона праці

82,76

 

82,76

 

82,76

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Група № 9

Курс   -  І

Професія  - ПЕРУКАР (перукар-модельєр), МАНІКЮРНИК

Найменування поля

Якість знань, %

І семестр

Директорська к/р

ІІ семестр

Директорська к/р

Річна

Виробниче навчання

ПЕРУКАР (перукар-модельєр)

96,42

 

96,42

 

96,42

Предмети професійно – теоретичної підготовки

 

 

 

 

 

Перукарська справа

67,85

 

66,66

 

66,66

Манікюрна справа

 

 

 

 

 

Матеріалознавство

67,85

 

66,66

 

66,66

Санітарія і гігієна

67,85

 

-

 

65,85

Спецмалювання

89,28

 

89,28

 

89,28

Професійна етика

71,42

 

-

 

71,42

Охорона праці

71,42

 

85,71

 

85,71

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Група № 10

Курс   -  І

Професія  - КРАВЕЦЬ, ЗАКРІЙНИК

Найменування поля

Якість знань, %

І семестр

Директорська к/р

ІІ семестр

Директорська к/р

Річна

Виробниче навчання

КРАВЕЦЬ

92,86

 

100

 

100

Предмети професійно – теоретичної підготовки

 

 

 

 

 

Технологія виготовлення одягу

100

 

100

 

100

Обладнання швейного виробництва

100

 

-

 

100

Матеріалознавство

85,71

 

85,71

 

85,71

Спецмалювання

100

 

100

 

100

Конструювання одягу

100

 

85,71

 

85,71

Охорона праці

92,86

 

-

 

92,86

Художня обробка матеріалів

100

 

-

 

100

Основи стилістики і дизайну

100

 

92,86

 

92,86

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Група № 12

Курс   -  І

Професія  - МАЙСТЕР РЕСТОРАННОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ, КУХАР

Найменування поля

Якість знань, %

І семестр

Директорська к/р

ІІ семестр

Директорська к/р

Річна

Виробниче навчання

МАЙСТЕР РЕСТОРАННОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ

89,5

 

88,9

 

88,9

Предмети професійно – теоретичної підготовки

 

 

 

 

 

Технологія приготування їжі

77,8

 

77,8

 

77,8

Устаткування п. х

83,3

 

-

 

83,3

Організація і техніка обслуговування

89,5

89,5

88,9

 

88,9

Охорона праці

89,5

 

88,9

 

88,9

Санітарія і гігієна

83,3

 

-

 

83,3

Основи психології і етики

94,4

 

-

 

94,4

Іноземна мова професійного спрямування

63,2

 

72,2

 

72,2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Група № 13

Курс   -  ІІІ

Професія  - КУХАР, КОНДИТЕР

Найменування поля

Якість знань, %

І семестр

Директорська к/р

ІІ семестр

Директорська к/р

Річна

Виробниче навчання

КОНДИТЕР

100

 

100

 

100

Предмети професійно – теоретичної підготовки

 

 

 

 

 

Технологія приготування борошняних конд. виробів

64

 

68

68

68

Дизайн страв

60

 

64

 

62

Організація виробництва

72

 

-

 

72

Малювання

-

 

84

 

84

Облік, калькуляція і звітність

-

 

72

 

72

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Група № 14

Курс   -  І

Професія  - Швачка, Кравець

Найменування поля

Якість знань, %

І семестр

Директорська к/р

ІІ семестр

Директорська к/р

Річна

Виробниче навчання

ШВАЧКА

85,19

 

81,48

 

81,48

Предмети професійно – теоретичної підготовки

 

 

 

 

 

Технологія виготовлення одягу

77,7

 

77,7

 

77,7

Обладнання швейного виробництва

70,4

 

77,7

 

77,7

Матеріалознавство

66,6

 

70,4

 

70,4

Спецмалювання

74,1

 

85,2

 

85,2

Основи креслення

-

 

70,4

 

70,4

Охорона праці

74,1

 

74,1

 

74,1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Рівень навчальних досягнень учнів з загальноосвітніх предметів

з/п

Назва предмету (перелік згідно навчального плану)

Якість знань %

Рівень навчальних досягнень учнів (%)

Кількість не атестованих учнів

Початковий

Середній

Достатній

Високий

1.

Українська мова

33,2

0,8

66

31, 2

2

-

2.

Українська

література

37,5

0,2

62,3

34,6

2,9

-

3.

Зарубіжна

література

43,8

0

56,2

37,5

6,3

-

4

Іноземна мова

39,3

0

60,7

37,4

1,9

-

5.

Історія України

42,1

0

57,9

39,4

2,7

-

6.

Всесвітня  історія

44,4

0

55,6

37,5

6,9

-

7.

Правознавство

65,3

0

34,7

58,1

7,2

-

8.

Економіка

52,6

0

47,4

48,5

4,1

-

9.

Людина і світ

59,1

0

40,9

54,5

4,6

-

10.

Художня

культура

57,9

0

42,1

49

8,9

-

11.

Алгебра

30,6

0

69,4

30,6

0

-

12.

Геометрія

29,4

0

70,6

29,4

0

-

13.

Астрономія

64

0

36

59,1

4,9

-

14.

Біологія

52,5

0

47,5

49,8

2,7

-

15

Географія

67,6

0

32,4

63,7

3,9

-

16.

Фізика

32,8

1,2

66

30,6

2,2

-

17.

Хімія

30,9

0

69,1

28,5

2,4

-

18.

Технології

74,3

0

25,7

67,5

6,8

-

19.

Інформатика

70,3

0

29,7

62,9

7, 4

-

20.

Фізична

культура

84, 5

0

15,5

42,5

42

-

21.

Захист Вітчизни

90,2

0

9,8

58,3

31,9

-