КРЕМЕНЧУЦЬКИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ ЛІЦЕЙ

ІМ. А. С. МАКАРЕНКА


У КРЕМЕНЧУЦЬКОМУ ПРОФЕСІЙНОМУ ЛІЦЕЇ ІМ. А. С. МАКАРЕНКА  для забезпечення якісної підготовки робітничих кадрів створено належну матеріально-технічну базу


Будівля учбового корпусу № 1

Триповерховий корпус загальною площею 2226,6 кв.м., розташований по вул. Троїцькій, 103 був побудований в  1968 році. В ньому розташовані 8 навчальних кабінетів, спортивна зала, їдальня,  актова зала, кабінети директора, заступників директора, бухгалтерії, медичний  та педагогічний кабінети.

 

Актова зала

Актова зала навчального закладу є осередком культурно-масових та позаурочних заходів, розрахована на 220 глядачів, обладнана необхідними звуковими пристроями та мікрофонами. Це чудове місце, яке полюбляють учнівський та педагогічний колективи, тому що саме тут проходять виховні години, вечори пам’яті, державні та внутрішньоліцейні свята, та різноманітні розважальні заходи.


Їдальня

Їдальня КПЛ ІМ. А. С. МАКАРЕНКА, загальною площею 150,7 м.кв., включає обідню залу на 100 місць та  кухню, оснащену необхідним обладнанням.

У їдальні навчального закладу учні отримують комплексний гарячий обід. Діти-сироти та учні, які проживають у гуртожитку, забезпечуються триразовим гарячим харчуванням.  Страви смачні та різноманітні. У раціоні харчування учнів є м'ясо, риба, твердий сир, масло вершкове, молоко, творожний сир, овочі, соки, свіжі фрукти.

 

Спортивна зала

Спортивна зала ліцею має площу 176,2 м. кв. Вона оснащена необхідним інвентарем. Спортзала - це не тільки місце проведення уроків з фізичної культури, занять спортивних секцій (настільного тенісу, волейболу, баскетболу, футболу), а й місце систематичних змагань загальноліцейного та міського рівнів.

Поряд з спортивною залою знаходяться дві роздягальні, інвентарна кімната та кабінет викладачів.

 

Спортивний майданчик

Спортивний майданчик ліцею являє собою комплексну відкриту спортивну споруду, оснащену футбольним полем, волейбольним та баскетбольним майданчиками та тренажерами.

В теплу пору року тут проводяться спортивні командні зустрічі, ліцейна Спартакіада, уроки фізичної культури, а в позаурочний час учні займаються спортивними іграми, силовими та гімнастичними вправами.

 

Медичний кабінет

В будівлі навчального корпусу знаходиться медичний кабінет.

Працює медпункт з 8-00 до 15-45, з перервою з 12-00 до 13-00.

Медпраціником дійснюється робота з надання Першої медичної допомоги та Профілактики інфекційних захворювань учнів (імунізація інфекційних захворювань) за допомогою щеплень. Також здійснюється роз’яснювальна робота серед учнів (співбесіди, лекції) з питань профілактики різних захворювань.

Здійснюється медичний контроль за:

  • організацією харчування;
  • гігієнічними умовами навчання і виховання учнів;
  • дотриманням санітарно-гігієнічного та проти епідемічного режиму;
  • виконанням санітарних вимог;
  • своєчасним і повним проходженням персоналом училища обов’язкових медичних профілактичних оглядів.