STEM-освіта не лише спрямовує увагу на природничо-науковий компонент навчання та інноваційні технології, але й активно розвиває творчу складову особистості та критичне мислення.
21 листопада 2019 року на базі Вищого професійного училища № 7 м. Кременчука було проведено майстер-клас з використанням STEM-кабінету на тему “STEM-освіта: навчання через дію”.

Мета майстер-класу надати допомогу викладачам, які тільки розпочинають працювати зі STEM-обладнанням.
Від нашого ліцею присутніми на майстер-класі були заступник директора з навчально-виробничої роботи Тая Куцовол, методист Тетяна Чмихало, викладачі хімії та біології Олена Мазур та Ірина Білоус, викладач фізики Віктор Мартиновський.

Учасники майстер-класу мали можливість заслухати презентації своїх колег, ознайомитися із цифровою лабораторією «Einstein», лабораторним комплектом «Електрика і магнетизм від «ElizLabs», цифровим вимірювальним комплексом «Einstein LabMate», із застосуванням різноманітних датчиків у промисловості і повсякденному житті. Наочним і цікавим був відеоматеріал «Принцип роботи міні-токарного верстату UNIMAL METAL LINE, системи тестування матеріалів Pasco Materials Testing та інструменту для різання пінопласту STYRO-CUT 3D».

Найбільше захоплень викликала презентація співпраці викладача фізики та керівника гуртка технічної творчості ДНЗ «Решетилівський професійний аграрний ліцей імені І.Г. Боровенського» у розробці проєктів з використанням 3D друку (моделі «Квадракоптер», «Гідравлічна рука», «Гучномовець»).

Інформація, яку отримали учасники під час майстер-класу була цікавою та корисною, так як STEM — це великий вибір можливостей професійного розвитку, надання доступу до технологій.